Susam Sokağı Marmara Forum’da

16 Kasım 2012 Cuma

Dünya televizyon tarihinin en büyük fenomenlerinden biri olan Susam Sokağı karakterleri Edi ve Büdü 18 ve 24 Kasım günlerinde Marmara Forum’da hayranlarıyla buluşacak. Çocuklar, sevimli karakterlerle fotoğraf çektirip sürpriz hediyeler kazanacak

susam-sokagi-marmara-forumda

Marmara Forum, 80’li yılların çocukluk anılarının renkli karakterlerini bu sefer çocuklarıyla buluşturacak. Susam Sokağı’nın eğlenceli karakterleri Edi ile Büdü, miniklere eğlenceli saatler yaşatacak.

Dünya turnesi kapsamında 28 Kasım – 2 Aralık günleri arasında TİM Maslak Gösteri Merkezinde 10 oyun sergileyecek olan dünyaca ünlü Susam Sokağı Live, Edi ile Büdü karakterleri ile şov öncesinde 18 ve 24 Kasım günlerinde Marmara Forum’da kurulacak  “Susam Sokağı Oyun Alanı”nda miniklerle sohbet ederek, onlara hediyeler dağıtacak.

Susam Sokağı’nda gün boyu eğlence ve aktivite
Marmara Forum’da çocuklar için 17-25 Kasım günleri arasında kurulacak oyun alanında 6 farklı etkinlik yer alacak. Minikler, Big Bird'un Evi, boyama masaları, Elmo'nun Dünyası, Hooper'in Manavı, Kırpık, Zoe’nin dans stüdyosu gibi onlarca eğlence dolu etkinlikte gönüllerince bir gün geçirecekler. Müzik aletlerinden boyama masalarına, puzzle’dan dans atölyelerine kadar pek çok aktivete ile minikler hem eğlenecek hem öğrenecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri