Sütaş 3 bin 500 marka arasından sıyrıldı

03 Eylül 2014 Çarşamba

Sütaş’a “Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” Uluslararası Stevie Ödülü verildi

sutas-3-bin-500-marka-arasindan-siyrildi

Sütaş, eğitim faaliyetleriyle Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde “Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorisinde Gümüş Stevie ödülüne layık görüldü. Dünyanın en başarılı kurumlarının değerlendirildiği yarışmaya 60’dan fazla ülkeden 3 bin 500’ü aşkın katılım oldu. Ödül töreni 10 Ekim’de Paris’te düzenlenecek.

Süt ve süt ürünlerinin lider markası Sütaş, uluslararası yarışmada “Ottan Sofraya” bütünleşik iş modeli çerçevesinde gerçekleştirdiği eğitim faaliyetleriyle öne çıktı.

Sütaş’ın eğitim çalışmaları, ineklerin yediği ottan sofralara ulaşan süt ürünlerine uzanan süt değer zincirinin en önemli parçasıdır.  Sütaş’ın Uludağ ve Aksaray üniversiteleri ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı işbirliğinde yürüttüğü, herkese açık ücretsiz uygulamalı hayvancılık eğitimleri, 1998 yılından bu yana başarıyla devam ediyor. Sütaş’ın eğitimlerden bugüne kadar 16 binin üzerinde üretici ve öğrenci yararlandı, 26 binden fazla girişimci de süt hayvancılığı konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti aldı.

Sütaş, “eğitimde özel sektör-üniversite işbirliği” konusunda bir ilk olan faaliyetleri ile geçtiğimiz yıl UNDP’nin (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) yürüttüğü “Mesleki Eğitim” çalışmasında örnek olarak seçilmiş ve 2014 Dünya Sütçülük İnovasyon yarışmasında da “En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülünü almıştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri