Süvari 3 kıtada yüzde 30 büyümeyi hedefliyor

22 Şubat 2013 Cuma

Süvari Giyim, 2012 yılını yüzde 17 büyümeyle kapatırken 2013 için hedef büyüttü

suvari-3-kitada-yuzde-30-buyumeyi-hedefliyor

Süvari Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Coşkun bu yıl yüzde 30 büyümeyi ve üç kıtada genişlemeyi hedeflediklerini söyledi. Coşkun Türkiye ve yurtdışında toplam 107 mağazaya ulaştıklarını belirtirken iki yeni ülkeye girmek için çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Yeni yılda 30 yeni mağaza açmayı planladıklarını dile getiren Coşkun “Türkiye’de daha gidecek çok yolumuz var. Büyük şehirler ve Anadolu’nun genelinde potansiyel arz eden bölgeleri değerlendiriyoruz” dedi. Gelecek on yıl hedeflerinin bin mağazaya ulaşmak olduğunu açıklayan Coşkun, mağazaların yüzde 60’ının yurt dışında, yüzde 40’ının Türkiye’de olacak şekilde planlandığını belirtti. Coşkun, “Şu anda Süvari mağazalarının faaliyette olduğu Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Ukrayna, Irak’ ta kendi mağazalarımızın dışında Fas ve Nepal’de franchising bulunuyor” dedi.

Kaynak: RadikalGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri