Swatch “Deniz Prensesi”yle plajları fethedecek

21 Eylül 2016 Çarşamba

Okyanusun derinliklerindeki parlak deniz kabuğundan gelen Swatch Coco Ho Spor Özel Saati, plajı fethetmeye hazır

swatch-deniz-prensesiyle-plajlari-fethedecek

Deniz prensesini biliyor musun? Hayır, o bildiğin denizin altında hayvan dostlarıyla birlikte yaşayan kızıl saçlı değil -Oahu, Hawaii’den (ABD) dev dalgalara hiçbir şey yokmuş gibi binen, sportif sarışın. Adı Coco Ho, dünyanın en iyi sörfçülerinden biri ve Swatch Proteam sörf profesyoneli.


Denizin gerçek prensesinin zaman tutucusu olarak bu saat, saf feminenliği ve Coco’nun pembe tonlarına olan aşkını yansıtıyor: Balık pulu baskılı açık pembe silikon kayış bileği tıpkı bir denizkızının kuyruğu gibi sarıyor. Yansımalı pembe kadranı ve gümüş baskıları suyun üstündeki güneş ışınlarını yansıtıyor. Kuyruğun -pardon kayışın- sonundaki Coco’nun “XO” imzasını da unutmamak lazım.


Coco saatle ilgili olarak: “Hem sportif hem de feminen bir saat yarattığım için çok heyecanlıyım. Spor-şık bir model olmasını istedim. Hayalim,  okyanustan çıkıp direkt sokağa devam edebileceğim bir saatti.” dedi.


Sahilde güneşli bir gün için mükemmel seçim olan Swatch Coco Ho, 8 Eylül’de Kaliforniya’da Swatch Women’s Pro Trestles 2016’da Coco Ho tarafından tanıtıldı. Coco'nun yeni saati şimdi Swatch mağazalarında!


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri