Swatch gözlükleri, yaza damga vuracak

19 Nisan 2016 Salı

3 çerçeve şekli, 30 model ve 210 farklı stil kombinasyonuyla Swatch, güneş gözlüğü koleksiyonu “Swatch The Eyes”ı sunar

swatch-gozlukleri-yaza-damga-vuracak

Swatch; eğlenceli, renkli ve heyecan verici tarzını bu kez Swatch The Eyes güneş gözlüğü koleksiyonuyla canlandırıyor. Swatch The Eyes gözlüklerinin (camlarıyla birlikte) ön kısmı ve kasa kısmı değişebiliyor. Böylece yepyeni kombin alternatifleri oluşturuyor.

Swatch oyunbazlığını yansıtan yeni Swatch The Eyes güneş gözlükleri ile göz açıp kapayıncaya kadar her şey değişebilir. Toplam 3 farklı çerçeve şekli; yuvarlak, dikdörtgen, kedi gözü ve heyecan verici 30 farklı model ve renk paleti ile 210 farklı stil kombinasyon olasılığı yaratmak mümkün.

Kendi sitilini yarat
Swatch The Eyes, onlarca farklı kişiselleştirme fırsatı sunarken farklı kombinasyonlarla bireysel stil imzaları ortaya çıkarıyor. Swatch mağazalarına uğrayarak, sadece birkaç saniye içinde yeni bir görünüm elde etmek mümkün. Baş döndürücü desen ve renklerdeki değiştirilebilen gözlükler ve tüm aksesuarları sadece Swatch mağazalarında.
Gözlükte bir dünya lideri İtalyan marka Safilo Group ile yapılan işbirliği; eşi benzeri olmayan, Swatch ruhunu yansıtan, muhteşem güneş gözlüklerini yarattı. İkonik Swatch tasarımlarından ne zaman istersen, kolayca, görünümünü değiştirebileceğin yeni jenerasyon güneş gözlükleri tasarlandı.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri