Swatch mekanik devrimine katıl

27 Eylül 2016 Salı

Çığır açan Swatch SISTEM51 otomatik saat teknolojisini al, mekanizmayı paslanmaz çelik ve yüksek kaliteli materyaller ile kapla ve işte karşında SISTEM51 IRONY. Pilsiz, otomatik kurmalı ve olağanüstü bir stile sahip bu Mekanik Devrim’e sen de katıl

swatch-mekanik-devrimine-katil

Swatch SISTEM51 artık metal. Herkes için otomatik saat köklerinden yola çıkan yen Si ISTEM51 IRONY temiz ve klasik tasarıma değer verenler için çağdaş Swatch tarzı ile harmanlanan bir otomatik saat.


SISTEM51 ve SISTEM51 IRONY arasındaki fark: Metal — hem de çok yoğun. SISTEM51 IRONY, Swatch severleri ve markaya yeni olanları Swatch’un otomatik saat tasarımının sofistike vizyonu ile tanıştırmak için yüksek performanslı ve dayanıklı metaller kullanıyor. Toplantıya, sergiye veya hafta sonu macerasına uygun üretilen yeni SISTEM51 IRONY, tüm diğer SISTEM51 modelleri gibi tek bir merkezi vida ile tutturulmuş bir mekanizma, 90 saat güç rezervi, 17 bekleyen patent ve sadece 51 parçadan oluşuyor. Çok daha gelişmiş bir görünüm ve hissiyata sahip.


Her bir SISTEM51 IRONY tasarımı, fiyat etiketi olmadan kendini anlatan “premium” bir sanat eseri. İlk tam otomatik mekanik saat üretim sürecinin avantajıyla, her bir zarif model İsviçre kalitesinin en yüksek düzeyindeki hassasiyet ile monte edilirken; eşsiz bir değeri teslim ediyor. 316L paslanmaz çelik saat kasası içine konumlanan ve en iyi kadran dokunuş teknikleri ile tamamlanan, SISTEM51 IRONY koleksiyonundaki her bir modelin önden görünümü muhteşem güzellikte. Ancak, asıl sihir modelin arkasını çevirince ortaya çıkıyor. Arka yüzün transparan işçiliği, kullanıcısına merkezi vida, otomatik rotor ve denge çarkının salınımının yanı sıra kendinden kurmalı, pilsiz saatin şık baskılı 51 parçasının geri kalanını gözlemlemek için gizli bir pencere sağlıyor.


Swatch için SISTEM51 IRONY ulaşılabilir, zamansız otomatik saatler yolunda atılmış büyük bir adım. Yedi harikulade modelinde kullanılan silikon yerine kauçuk kayış, baskı yerine superluminova gösterge, şık, yastıklı deri kayış ve yoğun metal ile Swatch bir üst segmente uzanıyor. Gösterişten uzak, kesinlikle olgun görünümü yanındaki çağdaş işçiliği, Swatch’un yaratıcı tasarımdaki köklerini anlatıyor. Swatch için SISTEM51 IRONY, lüks segmentine açılan özünde bir “Swatch”.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri