Swatch Mika sanat özel saati

02 Haziran 2016 Perşembe

Swatch ve Mika işbirliği ile yepyeni bir sanat özel saati karşınızda: Mumu-Cucurrucucu (Suoz210)

swatch-mika-sanat-ozel-saati

 

Saatin yaratılmasındaki hikaye, Mika ve Swatch’un ilk işbirliğine, üç sene öncesine dayanıyor. Mina’nın ilk saatini süsleyen capcanlı renklere sahip tribal maskesi, bu defa Mumu isimli bir karaktere dönüştü. Mumu; taç giymiş kurbağalar, kuşlar ve kelebeklerle beraber, gizemli ve eğlenceli sembollerin oluşturduğu bir dünyada yaşıyor.
Meksika, İspanya, Portekiz ve Yakın Doğu’nun kültürlerinden esinlenen Mika, bu saati ve hikâyesini tasarımcı kardeşi Yasmine ile birlikte tasarladı.


“Swatch ile çalışmak, ciddi bir şekilde eğlenceli. Yaptığınız şeyin büyük bir kısmı bir hikaye anlatmaktan oluşuyor. Yeni saatimiz de arkasında büyük bir hikaye taşıyor. Hepsinin amacı merak uyandırmak ve de bunu bir saatten öte, ilginç ve mistik bir obje haline getirmek.”


Bu mistik ve harika, Swatch Sanat Özel saati, özel kutusu ile birlikte satışta. 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri