Swatch Touch Zero One Türkiye’de

08 Eylül 2015 Salı

Plaj Voleybolundan ilham alarak yaratılan, Swatch Touch Zero One, Plaj Voleybolu oyuncuları ve hayranları için, heyecan dolu 5 harika dünya sunuyor

swatch-touch-zero-one-turkiyede

Swatch Touch Zero One, adımları, alkışları, topa vuruş sayısını ve kuvveti sayıyor, antrenörleriyle kullanıcıları motive ediyor ve tabi ki zamanı doğru gösteriyor. Touch Zero One’ı bileğinde taşıyanlar tüm ayrıcalıklara ulaşırken daha fazlasını da ücretsiz olarak Swatch Touch Zero Aplikasyonu'ndan indiriyor.

Swatch Touch Zero One’ın bir araya topladığı 5 Harika Dünya'sı şöyle:

Adım (steps): Touch Zero One adımlarını, yaktığın kaloriyi, kat ettiğin mesafeyi ve aktivite için harcadığın toplam zamanı sayıyor – hepsi bileğinde! Aktivitenin grafiksel özetini görmek için aplikasyona bağlan: Yürürken kaç, koşarken kaç adım attın? Toplamda kaç kalori harcadın? Bu ay (31 gün boyunca) attığın adım sayısı neydi? Saatinin ekranından, mil/km olarak günlük hedefler belirlemeyi de unutma! Hedefine yaklaştıkça ekrandaki dondurma resmi büyüyecek. Günlük hedefine ulaşınca kendini dondurma ile ödüllendirebilirsin.

Antrenör (coach): Antrenörün seni motive eder ve de ödüllendirir, örneğin günlük hedefine ulaştığında sana dondurma hediye eder. Touch Zero One ile hedefine yaklaştığını ekrandaki dondurmanın giderek büyümesinden anlayabilirsin. Seni daha da fazla teşvik etmek için, aplikasyon 3 farklı antrenör arasında seçim yapmana izin veriyor; üçü de bambaşka: Tembel Adam, Sert Çocuk ya da Süper Kahraman.

Topa vuruş (hıt): Touch Zero One’ını topa vuruş yaptığın koluna tak. Saatinin içinde bulunan alıcı, maçın tüm heyecanına eşlik edecek ve hem yaptığın vuruşları sayacak hem de vuruş kuvvetini ölçecek. Maç bittiğinde Swatch Touch Zero One Aplikasyonu’ndan daha fazla bilgi alabilir, maçla ilgili istatistiklere ulaşabilirsin: Yaktığın kalori, ortalama topa vuruş kuvvetin ya da topa vuruşlarının tarzlarına göre gruplandırılması.

Alkış (clap): Tribünde de olabilirsin, sıcak kum üzerinde de; ama her şekilde, takımını motive etmek için elinden geleni yapıyorsun. Öyleyse tüm gücünü ellerine ver ve alkışlarınla çıkarabildiğin en büyük gürültüyü çıkar! Touch Zero One ekranı alkış sayının toplamını ve de alkış kuvvetinin 1 ile 99 arasındaki puanlamasını gösteriyor. Genel değerlendirme için ise aplikasyonu kontrol et.

Zaman (tıme): Dünyanın neresinde olursan ol, zamana ihtiyacın var. Tüm Swatch Touchlar gibi, Touch Zero One’ın da zamanla ilgili altı tane fonksiyonu var: zaman 1, zaman 2, tarih, alarm, kronometre (süreölçer) ve zaman tutucu.

Üstelik söz konusu bir Swatch! Bu da demek ki, saatini her gece şarj etmen gerekmiyor. Standart bir Swatch saat pili, aylar ve aylarca çalışmaya devam ediyor. Ve tabii ki de tüm Swatch’lar gibi suya dayanıklı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri