Swatch’un sanat aşkı devam ediyor

16 Şubat 2016 Salı

Swatch ve Alessandro Mendini, tasarımın şiirselliğini hazırladığı çalışmalarla kutluyor

swatchun-sanat-aski-devam-ediyor

İtalyan tasarımcı, mimar ve sanatçı Alessandro Mendini pozitif enerji ve renklerle dolu büyülü çalışmaları ile dünya çapında bir ün kazandı. Geçen sonbaharda, Kore’de açtığı “Alessandro Mendini – Tasarımın Şiirselliği” sergisinde Swatch için hazırladığı en ünlü beş Swatch Sanat Eseri ve “Lots of Dots” (Bir sürü Nokta) çalışmaları da yer aldı. Sergi 8 Ekim-28 Şubat günleri arasında Dongdeamun Design Plaza’da devam edecek.


Swatch ve Alessandro Mendini, yeni Swatch Sanat Özel Saati, Spot The Dot’u yaratmak için gerçekleştirdiği yaşam boyu iş birliğini kutluyor. Bu yeni sanat çalışmasında Alessandro Mendini, saatin kendi imza renklerini taşıyan mekanizmasını gözler önüne sermek için, şeffaf kadran avantajını kullanıyor. Dinamik tasarımlarını şeffaf plastik kasa ile çerçeveliyor.  Büyük pembe, kırmızı, sarı, mavi ve yeşil renkli noktalarla süslü silikon kayışı, daha önceki Swatch çalışmalarına da eğlenceli bir gönderme yapıyor. Mutlu renkler ve noktalar saatin özel kutusunda da kendini gösteriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri