TAB Gıda’da önemli oyuncu değişikliği

09 Mart 2015 Pazartesi

TAB Gıda Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Seçil Kurdoğlu atandı

tab-gidada-onemli-oyuncu-degisikligi

Sektörde liderliğini; kaliteli ve lezzetli ürünlerinin yanında tüketiciye verdiği güven ve profesyonel iş anlayışı ile sürdüren Tab Gıda San. ve Tic. AŞ’de Seçil Kurdoğlu Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.

Dünyaca ünlü Burger King, Sbarro,  Popeyes ve Arby’s markalarının Türkiye’deki Master Franchisee faaliyetlerini yürüten TAB Gıda, restoran sayılarını her geçen gün artırarak daha çok noktaya hizmet ulaştırmaya devam ediyor. Sektördeki liderliğini; kaliteli ve lezzetli ürünlerinin yanında tüketiciye verdiği güven ve profesyonel iş anlayışı ile pekiştiren TAB Gıda’da Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Seçil Kurdoğlu atandı.

2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan, Seçil Kurdoğlu,  ardından 2004 yılında Koç Üniversitesi İngilizce İşletme (MBA) Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı ve aynı yıl TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. Pazarlama Departmanı’nda göreve başladı. 2008 yılından bu yana TAB Gıda bünyesindeki Burger King ve Arby’s markalarından sorumlu Pazarlama Müdürü olarak görevine devam eden Kurdoğlu, Ocak 2015 itibari ile TAB Gıda San. ve Tic. AŞ’nin Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na getirildi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri