Tab Gıda’dan açıklama

11 Mart 2014 Salı

Sbarro'nun iflas ertelemesine ilişkin TAB Gıda'dan açıklama geldi. Açıklamada, dünya genelinde 800’ün üzerinde restoranda hizmet veren Sbarro’nun iflas erteleme talebinin Türkiye’deki faaliyetleriyle hiçbir ilgisi olmadığı belirtildi

tab-gidadan-aciklama

Sbarro'nun iflas ertelemesine ilişkin TAB Gıda'dan gelen açıklamada şu ifadelere yer verildi: “TAB Gıda olarak, bugün haber portallerinde yer alan ‘Dev pizza zincirinden iflas erteleme’ başlıklı haberlere ilişkin olarak bir açıklama yapma gereği duyduk. Dünya genelinde 800’ün üzerinde restoranda hizmet veren Sbarro’nun iflas erteleme talebinin Türkiye’deki faaliyetleriyle hiçbir ilgisi olmadığını belirtmek isteriz. Sbarro genel merkezden bizlere yapılan açıklamada da Türkiye operasyonlarının bu talepten etkilenmeyeceği vurgulanmıştır. Ayrıca iflas ertelemenin Amerikan Hukuku’na göre iflastan korunmak amacıyla borçları yeniden yapılandırmak için kullanılan bir yöntem olduğunu da eklemek isteriz.

TAB Gıda olarak 2007 yılından bu yana Türkiye genelinde 31 ilde toplam 90’dan fazla restoranda Sbarro’nun dünya lezzetlerini Türk tüketicisiyle buluşturuyoruz. Sbarro, Türkiye’de her geçen yıl hem cirosal hem de restoran sayısı ile büyüme gösterirken, pazarda etkin olarak yerini almaktadır.  Sbarro’nun TAB Gıda ile Türkiye’deki büyümesinin tüm dünya Sbarro restoranlarına örnek olduğunu ve marka için yapılan yatırımlarının uluslararası pazarda büyüme stratejisine de yön verdiğini söyleyebiliriz.

Bu kapsamda, Sbarro’nun TAB Gıda güvencesi altında sunduğu ürün ve hizmet kalitesi ile Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürmeye devam ettiğini sizlerin aracılığıyla kamuoyuna duyurmak isteriz.”


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri