Tatil coşkusu Kayseri Park’ta

25 Ocak 2013 Cuma

Yarıyıl tatilinde Kayseri Park’a gidenleri çeşitli sürprizler bekliyor. Kayseri Park’ın fast food katı etkinlik alanında her gün 13.00 – 14.30 ve 18.00 – 19.30 saatleri arasında tiyatro gösterileri, animasyonlar ve yarışmalar yapılacak. Yarışmalara ve etkinliklere katılan minik ziyaretçilere çeşitli hediyeler verilecek

tatil-coskusu-kayseri-parkta

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, aylardır ders çalışmaktan yorulan ve iyi bir tatili hakeden çocuklar için yarıyıl tatilinde pek çok etkinlik düzenledi. Bu kapsamda 26 Ocak-10 Şubat günleri arasında Kayseri Park’a gidenleri çeşitli sürprizler bekliyor.

Kayseri Park’ın fast food katı etkinlik alanında her gün 13.00 – 14.30 ve 18.00 – 19.30 saatleri arasında tiyatro gösterileri, animasyonlar ve yarışmalar yapılacak. Yarışmalara ve etkinliklere katılan minik ziyaretçilere; boya kalemleri, 7D sinema biletleri ve yemek menüleri hediye edilecek. Kayseri Park’taki yarıyıl tatili etkinlikleri Memorial Sağlık Grubu işbirliği ile yürütülecek.

Doğru cevabı veren kazanacak
Kayseri Park’a giden çocukların ve gençlerin hem eğlenceye doyacağını hem de eğlenirken öğrenme fırsatı yakalayacağını belirten Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “26 Ocak - 8 Şubat günleri arasında, Matematik Akademisi yetkilisi ve yüksek matematikçi İbrahim Halil Candaş tarafından, okul öncesinden üniversiteye kadar tüm yaş gruplarına yönelik matematik sorularının çözümü yapılacak. Ve her saat başı sorulan sorulara doğru cevap veren çocuklara çeşitli ödüller verilecek” dedi.

Ayrıca 26 Ocak Cumartesi günü, Yetenek Sizsiniz yarışmasının yarı finalistlerinden biri olan Ersin Çimen’in saat 16.00'da matematik gösterisi düzenleyeceğini belirten Tolan, “Yine Yetenek Sizsiniz’in programının geçtiğimiz dönem yarışmacılarından biri olan Hakan Tek'de 9 Şubat Cumartesi günü saat 16.00'da illüzyon gösterisi yapacak” diye konuştu.

Red Kit Kayseri Park’ta
Kayseri Park’taki yarıyıl tatili eğlencelerinin bunlarla sınırlı kalmayacağını ifade eden Tolan, “Orta alanımızda yer alan Kovboy Park’ta da tiyatrocular tarafından yalnız kovboy Red Kit, Daltonlar ve kovboylar canlandırılacak. Etkinliğe katılan çocuklara Kovboy Park logolu bileklikler verilecek” dedi.

Tolan, yarıyıl tatili boyunca Kovboy Park’ın yanında hazırlanan alanda, 14.30-16.00 saatleri arasında atölye çalışmalarının yapılacağını ve Küçük Ev Kreş Eğitmenleri tarafından yaptırılacak çalışmalarda; boyama,kesme yapıştırma, seramik ve ebru konularının işleneceğini anlattı.

Kampanya düzenledi
Kayseri Park, tüm bu etkinliklerin yanı sıra bugün (25 Ocak) başlayacak olan kampanyasıyla da iddialı. Kampanya hakkında bilgi veren Genel Müdür Salih Tolan, “Kampanyamız 25 Ocak Cuma günü başlıyor. Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 250 lira ve üzeri tutarında alışveriş yapan herkesin katılabileceği kampanya kapsamında 12 kişiye Doru At Çiftliği’nden temel binicilik eğitimi, beş kişiye de Kuzey Kayak Evi’nden kayak eğitimi verilecek” diyerek sözlerini tamamladı. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri