Tatilde bilim ve eğlence yenilenen Olivium Outlet’te

17 Ocak 2013 Perşembe

Olivium Outlet, 25 Şubat’ta başlayacak yarıyıl tatiline hazırlanıyor. Çocuklar için hazırlanan programda hem bilgi hem de eğlence konsepti bir araya getirildi. Program içerisinde yer alan Keşif Küresi, Deney Atölyesi ve Beceri Atölyeleri ile keyifli ve eğlenceli bir yar yıl tatili vaat eden Olivium Outlet’te tüm bu aktiviteler 10 Şubat’a kadar doludizgin devam edecek

tatilde-bilim-ve-eglence-yenilenen-olivium-outlette

Astronominin öneminin, hem öncü bilim olarak hem de gelişen teknolojiler sebebi ile her geçen gün daha fazla fark edildiği günümüzde, ancak geceleri gökyüzüne bakıldığında derinliği görülebilen uçsuz bucaksız evreni, çocukların daha iyi algılamasını sağlamak için Keşif Küresi ile eğlence ve bilimi bir araya getiren Olivium, gizem dolu bir dünyanın kapılarını çocuklar için aralıyor.

Deney Atölyesi ile okullarda öğrenilen bilgilerin, eğlenceli bir şekilde pekiştirilmesi ve çocukların eğitimine, onları eğlendirerek katkıda bulunmayı amaçlayan Olivium bu etkinlik ile çocuklara keyifli vakit geçirmenin imkanını sunuyor.

Tüm bunların yanı sıra küçük ziyaretçilerin el becerilerini geliştirmek ve Olivium Outlet içerisinde unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağlamak için organize edilen atölye çalışmalarında, minik ziyaretçiler eğitmenler eşliğinde yeteneklerini keşfetme fırsatını bulacak.

Keşif Küresi 26 Ocak - 1 Şubat günleri arasında, Deney Atölyesi 26 Ocak - 1 Şubat günleri arasında, atölye çalışmaları ise 2 - 10 Şubat günleri arasında yapılacak.

01 Nisan 2000 tarihinde kapılarını ziyaretçilere açan Olivium Outlet Alışveriş, yenilenen yüzü ile ziyaretçisine çok daha modern, sade, ferah ve aydınlık bir ortamda alışveriş yapmayı vaat ediyor. 132 mağazanın, yüzlerce yerli ve yabancı markanın bulunduğu Olivium Outlet, haftanın yedi günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında ziyaretçisine hizmet veriyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri