Taurus AVM kart sistemleri YeniYol Yazılım’dan

30 Ekim 2013 Çarşamba

Ankara Taurus AVM, CRM ve Sadakat Kart Sistemlerinde YeniYol Yazılım’la yola devam ediyor

taurus-avm-kart-sistemleri-yeniyol-yazilimdan

Dün (29 Ekim) gerçekleşen açılışıyla kart sahibi olan müşterilerine özel hediyeler sunulan Taurus AVM’de ilk gün kart başvurusu rekoru kırıldı. TauraCard sahiplerini çok özel indirim, kampanya ve ayrıcalıkların beklediği proje, ilk gün itibariyle sürprizlerle dolu olarak yaşanacak.

Önemli olan müşteri memnuniyeti ve kazanımı ilkesiyle kurulan ve bu konuda danışmanlık hizmeti veren YeniYol Yazılım, CRM projelerinin önemsenmesi gerektiğini ve var olan datanın en verimli bir şekilde kullanımıyla başarının sağlanabileceğini ifade ediyor. Ayrıca YeniYol Yazılım, AVM’lerde gerçekleştirilen CRM uygulamaları doğru ve düşünülmüş adımlarla başlatılıp yürütüldüğünde AVM’lere ciddi katkı sağladığına değindi.

YeniYol Yazılım son birkaç ayda, M1 Konya Çekiliş kampanyası, M1 Adana Çekiliş kampanyası,  Fatsa City Çekiliş kampanyası, Gaziantep Primemall CRM Projesi gibi birçok projede yer aldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri