Taurus AVM'ye yeni isim

11 Ağustos 2014 Pazartesi

Sektörde kısa sürede önemli başarıya ulaşan Taurus AVM, yeni vizyonunu 15 yıllık deneyime sahip Ebru Sonel’le belirleyecek

taurus-avmye-yeni-isim

Ankara'da kısa sürede “Herkesin AVM”si olmayı başaran Taurus Alışveriş Merkezi, yoluna sektörün önemli isimlerinden Ebru Sonel’le devam etme kararı aldı. Ebru Sonel, AVM Partners Taurus AVM Müdürlüğüne getirilirken 15 yıllık iş yaşamının son 10 yılında Ankara'daki çeşitli AVM'lerde üst düzey yöneticilik yaptı.

Ankara Üniversitesi, Ankara Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretim bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına hızlı giriş yapan Sonel, ilk olarak 1998 yılında Veri Halkla İlişkiler şirketinde Ankara Seminer Koordinatörlüğü görevini üstlendi. Hosta Mağaza İşletmelerinde Ankara İnsan Kaynakları ve Eğitim Uzmanı, Yurtiçi Kargo Servisi AŞ’de Ankara Eğitim Merkezi Sorumlusu olarak çalışma yaşamını sürdüren Sonel, 2004 yılında AVM sektörüne adım attı.

Ebru Sonel, 70 ülkede 200’den fazla firmaya gayrimenkul üzerine finansal hizmet veren uluslararası bir firmanın yönetimini üstlendiği AVM’lerde, kiralama, portföy ve yeniden kiralama müdürlükleri yaptı.

İş yaşamını Ankara'da teknoloji ve ergonominin buluştuğu, "yormayan AVM" olarak da bilinen Taurus AVM’de sürdürme kararı alan Sonel, AVM anlamında çok zengin bir kent olan Ankara'da fark yaratan projelerin hayata geçirilmesinin önemine işaret etti.

Sonel, günümüzde AVM’ye gelen kişilerin bir takım farklılıkları keşfetmek istediğini belirterek, 15 yıllık bilgi ve tecrübeleriyle Taurus AVM’nin yükselen ivmesine katkıda bulunacağını, yeni vizyon getirmeyi hedeflediğini söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri