Taurus'ta boş yok

13 Ağustos 2014 Çarşamba

Ankara - Başkent'te “Sürprizler'in AVM”si Taurus, zengin marka karması ile bu kez, ‘Seç Topunu Al Hediyeni’ kampanyası başlattı

taurusta-bos-yok

Ankara'nın yeni alışveriş ve yaşam merkezi olan Taurus AVM'de sürprizler devam ediyor. Birbirinden farklı etkinliklerle yaz aylarında ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Taurus, bu kez aynı gün içinde her 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Taura Card sahibi herkesin kazanacağı kampanyaya imza attı.

"Seç Topunu Al Hediyeni" kampanyasında, her sektörden mağazanın ürünleriyle katıldığı beyaz eşyadan, sinema biletine kadar pek çok ürününün yer alacağı sürpriz toplar, bugünden itibaren kazandırmaya başlayacak.

Her 200 TL ve üzeri alışverişte katılım hakkına sahip olacak ziyaretçiler kampanyaya aynı gün içerisinde en fazla üç kere katılabilecek. Kampanyanın bitiş günü 31 Ağustos.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri