Taurus’ta dijifest başladı

01 Ekim 2014 Çarşamba

Taurus AVM’nin yenilenen yüzü olan web sitesi ve mobil uygulamasının daha önce benzeri görülmemiş bir lansmanla tanıtacağı Dijifest’te, her ay dijital medya kullanıcılarına çeşitli hediyeler dağıtılacak

taurusta-dijifest-basladi

AVM Partners tarafından yönetilen ve sunduğu birbirinden farklı hizmetlerle Başkent’te klasik alışveriş merkezi anlayışını değiştiren Taurus AVM,  aylarca sürecek bir festival başlatıyor. Çoğu AVM’de bulunmayan dijital altyapısıyla dikkati çeken Taurus, 3 ay boyunca sürecek dijital festival kampanyası Dijifest ile hem kazandıracak, hem de eğlendirecek.

Taurus AVM’nin yenilenen yüzü olan web sitesi ve mobil uygulamasının daha önce benzeri görülmemiş bir lansmanla tanıtacağı Dijifest’te, her ay dijital medya kullanıcılarına çeşitli hediyeler dağıtılacak.

Dijifest’te eğlenirken kazanmak isteyen ziyaretçilerin öncelikli olarak Taurus AVM’nin mobil uygulamasını indirerek, uygulamaya kayıt olmaları gerekiyor. Daha sonra taurusankara.com adresine giriş yaparak Dijifest’e katılan kullanıcılar, Cinemarine’den bir adet sinema biletiyle kazanmaya başlıyor.

“Büyük hedefe” 3 adımda ulaşan kullanıcılar, Taurus AVM’nin sosyal medya mecralarına kayıt olmak ve Taurus AVM’nin sevimli maskotu Dinotaurus’u web sitesinde saklı olduğu yerde bulmak gibi basit ve eğlenceli görevlerle çeşitli hediyelerin sahibi olacak. Hediyeler arasında indirim çekleri, kahve ikramları, Dinotaurus usb bellekler ve tatlılar var.

Kullanıcılar Dijifest’e 40 arkadaşını davet edebiliyor. En fazla kişiyi Dijifest üyesi yapabilen kullanıcı, büyük hedef olan ve festival boyunca her ay verilecek 1’er adet Iphone 6 veya 1’er adet Samsung 5S cep telefonunun sahibi olacak.

Dijifest’le birlikte Taurus AVM, yeni yılı da büyük hediyelerle kutlayacak. Kullanıcılar, yılbaşı döneminde Taurus’tan iPad’ler, Macbooklar ve tabletler kazanma fırsatı yakalayacak. Taurus AVM’nin dijital festival kampanyası Dijifest 1 Ekim 2014-1 Ocak 2015 tarihleri arasında devam edecek.

Bayrama özel mesai
Taurus AVM, bu arada yoğun iş temposu nedeniyle bayram alışverişi yapamayanlar için bugünden arife akşamına kadar kapanış saatlerini 23.00'e uzattı. Seçkin marka karmasıyla herkese hitap eden Taurus AVM'de fazla mesai, ziyaretçilerin kendilerine sunulan eğlenceli ortamdan feragat etmeden, rahat alışveriş yapmalarını da sağlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri