Taurus’tan Bayram arifesi fazla mesai

25 Temmuz 2014 Cuma

Ramazan boyunca gerçekleştirdiği birbirinden farklı etkinliklerle eski ramazanlara duyulan özlemi gideren Taurus Alışveriş Merkezi, bayram öncesine özel kapanış saatini 23.00 olarak değiştirdi

taurustan-bayram-arifesi-fazla-mesai

Ankara’nın yeni yaşam merkezi Taurus AVM, bayram öncesi ziyaretçileri için fazla mesai yapacak. Ramazan boyunca gerçekleştirdiği birbirinden renkli etkinliklerle eski ramazanlara duyulan özlemi gideren Taurus AVM, bayram alışverişinde yaşanacak yoğunluk nedeniyle bu hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 22.00 yerine, 23.00'e kadar hizmet verecek.

Yoğun trafik ve aşırı sıcaklardan uzak alışveriş olanağı sağlamasının yanı sıra, seçkin marka karmasıyla da herkese hitap eden Taurus AVM'de fazla mesai, ziyaretçilerin kendilerine sunulan eğlenceli ortamdan feragat etmeden, rahat alışveriş yapmalarını da sağlayacak.

Hayvanseverler de bayram alışverişi yapabilecek
Ferah bir alışveriş ortamın yanı sıra ergonomik yapısı ve iklimlendirme sistemiyle sıra dışı bir yaşam merkezi özelliğine sahip Taurus AVM’de hayvanseverler de minik dostlarını evde yalnız bırakmadan rahatça alışveriş yapabiliyor.

AVM MFI Partners tarafından yönetilen Taurus AVM’de bulunan Pet Pansiyon’a ziyaretçiler sevimli dostlarını gönül rahatlığıyla bırakıp bayram alışverişini gerçekleştirebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri