Taurus’un ziyaretçi sayısı Ankara’nın nüfusunu aştı

31 Ekim 2014 Cuma

Geçtiğimiz yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını açan Taurus AVM, bir yılda 6 milyon ziyaretçiye ulaşırken en az 2 bin kişiyi de istihdam etti

taurusun-ziyaretci-sayisi-ankaranin-nufusunu-asti

AVM Partners tarafından yönetilen ve geçtiğimiz yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kapılarını açan Taurus AVM’nin ziyaretçi sayısı Başkent’in nüfusunu aştı. Kısa sürede herkesin AVM’si haline gelen Taurus, bir yılda 6 milyon ziyaretçi sayısına ulaşırken en az 2 bin kişinin de iş sahibi olmasını sağladı.

Gerçekleştirdiği etkinlik ve kampanyalarıyla hem küçüklerin hem de büyüklerin dikkatini çektiklerini kaydeden Taurus AVM Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Şerefoğlu, Taurus’un farklı kimliğiyle kısa sürede Ankara’daki en popüler AVM’ler arasına girdiğinin altını çizdi.

Klasik AVM algısını yıkarak “yaşam merkezi” olmak için çıktıkları yolda ilerlediklerini bildiren Şerefoğlu, “Taurus ilk kurulduğu günden bu yana Ankaralılar’dan büyük ilgi gördü. Bir yıl gibi kısa bir sürede Ankara’daki en popüler AVM’ler arasında yer alan Taurus, seçkin marka karması ile dikkati çekerken, eğlenceli etkinlikleriyle de keyifli alışverişin adresi oldu. Zara, H&M ve Mango markalarını bir arada bulunduran ender AVM’lerden biri olmamızın yanında zengin marka karmamız sayesinde herkese hitap eden bir AVM hayata geçirdik. Bu sayede bir yılda 6 milyon ziyaretçiye kapılarımızı açarken en az 2 bin kişinin de istihdamını sağladık” dedi.

Sadece Ankara ağırlanmadı
Taurus’un alışveriş keyfine verdiği önem kadar özel konularda da duyarlı davranan bir AVM olduğunu ifade eden Şerefoğlu, bu sayede ziyaretçi portföylerinin de genişlediğini şöyle vurguladı: “Ankara’da ilk kez bir AVM içinde açtığımız Pet Pansiyon ile hayvanseverlerin gönlünde de taht kurduk. Hayata geçirdiğimiz özgün tarzda etkinliklerimizle ziyaretçi portföyümüz genişledi. Ümitköy, Çayyolu, Yenimahalle, Gölbaşı ve İncek’ten de ziyaretçi çekmeye başladık. Sadece Ankara’dan değil çevre illerden gelen misafirlerimizi de ağırladık” diye konuştu.

Engellilere özel hizmetleri sayesinde “engelli dostu AVM” olduklarını kaydeden Şerefoğlu,  önümüzdeki dönemlerde de doğru zamanda yapılan doğru etkinlikler ve kampanyalar sayesinde Taurus AVM’nin popüleritisinin artacağını ifade ederken  “bizi bu konuma getiren ziyaretçilerimize de teşekkür ediyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri