Tavşanlı Sultan AVM’de Marka Şenliği

01 Temmuz 2014 Salı

NTS Danışmanlık tarafından kiralama ve yönetimi yürütülen, 70 Bin nüfusa sahip Tavşanlı’nın ilk ve tek alışveriş merkezi Sultan AVM marka karmasını her geçen gün güçlendiriyor

tavsanli-sultan-avmde-marka-senligi

19 Ocak 2013’te kapılarını ziyaretçilerine açan Sultan AVM US. Polo, Flo, Yapa, NT, Tavşanlı’nın ilk eğlence merkezi Fun Street Bowling ve Fun Street çocuk eğlence alanı ile 300 metrekare alanda Sultan Sofrası, Yataş, Aldora, Modilya ve Profilo’yu da bünyesine katarak marka karmasını genişletti.

Tavşanlı'nın tam kalbinde bulunan lokasyonu ve Türkiye'nin önde gelen markalarına uygun mimari özellikleriyle Sultan AVM, alışverişte kalite ve konforu önemseyen herkes için ortak bir adres olmayı hedfliyor.

Kütahya Tavşanlı'da inşa edilen Sultan AVM'de 17 bin metrekare inşaat alanı, 11 bin 500 metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Giriş katında Tavşanlı'nın ilk elektronik marketi Bimeks ve ilk yapı marketi olan Tekzen’in yer aldığı AVM’de Kütahya'nın en yaygın yerel zinciri olan Sultan marketlerin 25’inci şubesi yer alıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri