Tavşanlı’nın ilk AVM’si 2013’te açılacak

20 Eylül 2012 Perşembe

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimi yapılacak olan Sultan AVM ve Yaşam Merkezi, Mart 2013’te kapılarını açacak

tavsanlinin-ilk-avmsi-2013te-acilacak

Tavşanlı ilçesi, çok eski ve zengin bir kültürel yapı üzerinde yükselen, sürekli ekonomik canlılığı ile hızla gelişip büyüyen ilçelerden biri. Bu ekonomik canlılığın bel kemiği, kömür... Tavşanlı denilince akla meşhur leblebisi ve PTT 1’inci ligde Kütahya'yı temsil eden Tavşanlı Linyit Spor gelir. Ayrıca Tavşanlı, Dumlupınar Üniversitesi'nin bu yıl eğitime başlayan Meslek Yüksek Okulları’yla 3 bin 500 öğrenciye ev sahipliği yapıyor.

Kütahya merkezine 50 kilometre uzaklıkta olan ilçe, İzmir demiryolu üzerinde; Bursa Emet, Balıkesir'e karayolu bağlantısı bulunuyor. Kış aylarının sert geçtiği bir coğrafyada konumlanan Sultan AVM, ziyaretçilerine sıcak bir alışveriş ve sosyalleşme ortamı sağlamayı bekliyor.

Ege Bölgesi'nin en gelişmiş ilçeleri arasında bulunan Tavşanlı'nın nüfusu, son sayıma gore 65 bin 784'ü ilçe merkezinde bulunmak üzere toplam 101 bin. Çevre yerleşim birimleri ile ekonomik olarak tam bir etkileşim içerisinde olan Tavşanlı, çoğunluğunu genç yaş grubunun oluşturduğu, geleceği parlak demografik yapısı ve yüksek sosyo-ekonomik gelişmişlik endeksi ile her türlü ticari faaliyet ve yatırımlara uygun bir yapıda.

Tavşanlı'nın tam kalbinde bulunan lokasyonu ve Türkiye'nin önde gelen markalarına uygun mimari özellikleriyle Sultan, alışverişte kalite ve konforu önemseyen herkes için ortak bir adres olmayı hedefliyor.

Kütahya Tavşanlı'da inşa edilen Sultan'da, 17 bin metrekare inşaat alanı, 11 bin 500 metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Giriş katında Tavşanlı'nın ilk elektronik ve yapı marketi bulunacak. AVM'nin alt katında Kütahya'nın en yaygın yerel zinciri Sultan Marketler’in 25’inci şubesi yer alacak. Giriş katından, en üst katta bulunan fast-food katına kadar yürüyen merdiven ve asansörlerle ulaşım sağlanan Sultan’da seçkin markaların bay-bayan giyim, çocuk giyim, aksesuar ve ev tekstili mağazaları bulunacak. En üst katında cafe, fast-food ve eğlence merkezi planlanıyor.

Sultan’da ücretsiz müşteri servisleri, 24 saat güvenlik, iklimlendirme (VRF) sistemi, yangın uyarı ve kamera sistemi, elektrik kesintilerine karşı jeneratör, güvenlik kontrollü giriş-çıkış, 5 bin 000 metrekarelik 200 araç kapasiteli otopark bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri