Tchibo ailece doğaya çağırıyor

09 Nisan 2013 Salı

Her hafta değişen temalarıyla hayata dair pratik çözümler sunan Tchibo, “Ailece Dışarı Çıkıyoruz” temasıyla ailenin tüm fertlerini doğaya hazırlıyor

tchibo-ailece-dogaya-cagiriyor

Güzel havaların tadını çıkartmak isteyenler için çeşitli ürünlerin yer aldığı tema yarın (10 Nisan) tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunulacak.

Tchibo’nun bahar aylarına özel sunduğu “Ailece Dışarı Çıkıyoruz” temasında; fonksiyonel giysilerden fenerlere, bisikletlerden aksesuarlara uzanan geniş bir koleksiyon yer alıyor. Yağışlı havalarda rahat gezinti yapılmasını sağlayan, gizli dikişleri sayesinde su ve rüzgar geçirmeyen yağmurlukların yanı sıra; dolgulu, uzunluğu ayarlanabilir omuz askıları ve gözenekli kılıfı ile tüm gereçleri taşıma kolaylığı sağlayan sırt çantası doğada gezintinin olmazsa olmaz ürünleri arasında bulunuyor.

Temada yer alan üç çift değiştirilebilir plastik camlı, şeffaf spor gözlükler güneşten olduğu kadar rüzgar, sinek ve toza karşı koruma özelliğiyle Tchibo severlere doğada rahatça dolaşabilme imkanı veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri