Tchibo’dan ailece sağlıklı yaşam teması

22 Ocak 2013 Salı

Her hafta değişen temalarında yer alan birbirinden farklı ve pratik ürünleri Tchibo mağazaları, www.tchibo.com.tr ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattı aracılığıyla sunan Tchibo’nun yarın başlayacak “Ailece Sağlıklı Yaşam” temasında tüm aile fertlerinin sağlıklarını korumaya yardımcı olacak ürünler satışa çıkıyor

tchibodan-ailece-saglikli-yasam-temasi

Tchibo, her şeyin başı sağlık ilkesine dikkat çekerek yarın (23 Ocak) başlayacak temasını tamamen sağlığa ve sağlıklı ürünlere ayırdı. “Ailece Sağlıklı Yaşam” temasında soğuk algınlığını daha kolay atlatmaya yarayan sıcak su torbalarından, ayak ısıtıcı yastıklara; hijyenik koruma imkanı veren haftalık ilaç çantasından eklem ağrılarına bire bir olan masaj aletlerine kadar, ailenin tüm fertlerine uygun ürünler mevcut.

Uzun saatlerini ofis ortamında geçirenler için oturma yüzeyi Body-Balance-Tec destekli, otururken hareket ve esneklik sağlayan ortopedik sandalye anatomik oturma pozisyonunu destekleyerek sırt ve kasların güçlenmesine yardımcı oluyor.

Tchibo ile sağlıklı yaşayın, sağlıklı kalın
Yarın başlayacak “Ailece Sağlıklı Yaşam” tema ürünleri arasında ayak bağları ve eklem yerlerini koruyan tamponlu tabanlık; düz tabanlı ayakkabıların kaymasını önleyen kaymaz taban ve ayakkabıları eğilmeden giyerek olası bel rahatsızlıklarını önleyen teleskobik ayakkabı çekeceği de bulunuyor. 

Soğuk kış günlerinin joker ürünü olmaya aday fonksiyonel battaniye, iç kısmı yumuşak mikro elyaftan pelüş yapısıyla hem manto hem de battaniye olarak kullanılma özelliğiyle rahat bir sıcaklık vadediyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri