Tchibo’dan akıllı temizlik önerileri

14 Ocak 2014 Salı

Yeni yılın ilk temasını akıllı temizlik önerilerine ayıran Tchibo, birbirinden pratik ve kullanışlı temizlik ürünlerini yarın tüm Tchibo mağazalarından, Tchibo.com.tr’den ve 444 28 26 telefonla sipariş hattından satışa sunuyor

tchibodan-akilli-temizlik-onerileri

Tchibo yeni teması “Akıllı temizlik fikirleri” ile fonksiyonel ve kaliteli ürünlerle hayatın keyifli anlarını daha da güzelleştirmenize katkıda bulunacak öneriler sunuyor. Bulaşık, mutfak ve banyo temizlik ürünlerinin yanı sıra, giysilerin de mis gibi olmasını sağlayan fonksiyonel ürünler arasında her eve uygun alternatifler var.

Esnek yapısıyla tüm giderlerde kullanılabilen silikon gider süzgeci, tencere-tavaları derinlemesine temizleyen tencere fırçası, kışın radyatörlerde oluşması kaçınılmaz toz ve kire karşı mikrofiber radyatör temizleyicinin yanında yer tasarrufu sağlayan çamaşır askıları ve iç açıcı renklerde ütü masası kılıfları da tema ürünleri arasında.

Tchibo’nun akıllı temizlik ürünleriyle ışıl ışıl evler
“Akıllı Temizlik Fikirleri” arasında pratik fikirler de yer alıyor. Tema ürünleri arasındaki tüm yüzeylerde uygulanabilir buharlı temizleyici çevre dostu bir ürün olmanın yanısıra kimyasal madde kullanmadan mis gibi bir temizlik sağlarken, güçlü ve hijyenik bir temizlik sağlıyor. Evlerdeki dağınıklığa en pratik ve şık çözüm önerisi olan farklı boyuttaki dolaplar da temadaki yerini alıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri