Tchibo’dan “Aksesuar Şenliği”

24 Eylül 2012 Pazartesi

Tchibo’nun 26 Eylül’de satışa çıkacak “Aksesuar Şenliği” teması sonbahar şıklığını tamamlayacak çantadan şala, kemerden yağmur çizmelerine uzanan koleksiyonuyla Tchibo severlere vaat ediyor

tchibodan-aksesuar-senligi

Her hafta değişen temalarıyla farklı ürün çeşitlerinden oluşan kataloğunu müşterilerine sunan Tchibo’da 26 Eylül itibarıyla “Aksesuar Şenliği” başlıyor. Aksesuar denilince ilk akla gelen çanta çeşitlerinde birbirinden farklı modelleri kadınların beğenisine sunan Tchibo’da olası tehlikeli durumlarda zincirin çekilmesi ile yüksek sesli bir acil durum sinyali veren el çantası alarmı da yer alıyor.

Hemen herkesin çantasında bulunan deri cüzdan ve akıllı telefon kılıflarına da yer verilen “Aksesuar Şenliği” teması, şıklığı kadar fonksiyonelliğiyle de hayatları kolaylaştıracak ürünleri kapsıyor. Temada ayrıca tüm aile fertlerine uygun, değişen mevsimle beraber üşümeye başlayan ayakları ısıtmak için rengarenk ve farklı çeşitlerdeki hava aldıran çoraplar bulunuyor.

Aksesuara dair her şey
Hiçbir detayın atlanmadığı “Aksesuar Şenliği” temasında özellikle seyahatlerde tercih edilen tekrar doldurulabilir parfümlük, birçok Tchibo sever kadına seyahatleri esnasında el çantalarında parfümlerini yanlarında taşıyabilme imkanı veriyor. Huni kullanmadan kolayca kullanılabilen ve tekrar doldurulabilir özelliği taşıyan parfümlüğün yanı sıra yine el çantasında kolayca yer bulabilen küçük ve kompakt makyaj setleri de temada satışa çıkacak ürünler arasında bulunuyor. Aksesuarlara dair her detayın düşünüldüğü “Aksesuar Şenliği” 26 Eylül’de tüm Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı sipariş hattında başlıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri