Tchibo’dan banyolar için konforlu çözümler

16 Temmuz 2013 Salı

Hayata dair pratik çözümler sunan Tchibo’nun yarın başlayacak “Banyonuzda Temizlik ve Konfor” teması banyolarına yeni bir dokunuş yapmak isteyenler için özel ürünler sunuyor. Duvar delmeden düzenleme imkanı sunan vantuzlu ürünlerden yumuşacık banyo paspaslarına kadar geniş ürün yelpazesine sahip tema Tchibo.com.tr, 444 28 26 telefonla sipariş hattı ve tüm Tchibo mağazalarında satışa çıkacak

tchibodan-banyolar-icin-konforlu-cozumler

El havlusundan duş perdesine kadar bir çok alternatifin bulunduğu çizgili ürünler arasında yer alan, rengarenk ve birbirini tamamlayan modeller banyolarına daha canlı bir görünüm kazandırmak isteyenler için ideal.

Duvar delmeye gerek kalmadan düzenleme imkanları sunan vantuz serisi ürünleri arasında yer alan vantuzlu banyo havlusu askısı, son derece parlak paslanmaz çelik yapısıyla küçük mekanlar için kolay bir çözüm ve şık bir aksesuar niteliğinde.

Banyo temizliğini kolaylaştıran fırça ve toz alıcı ürünlerin de yer aldığı temada küçük banyoların kurtarıcıları olan banyo dolapları da vizon ve beyaz renk seçenekleriyle yer alıyor. Yaklaşık 38 santimetre eni, 190 santimetre yüksekliği ve 42 santimetre derinliğiyle dar banyolarda ferah bir saklama alanı sunan iki kapaklı banyo dolabı, isteğe göre sağa veya sola açılabilir kapakları sayesinde banyoda istenilen yere konulabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri