Tchibo’dan büyüleyici aksesuarlar

11 Aralık 2012 Salı

Tchibo, yarın başlayacak yeni temasını büyüleyici aksesuarlara ayırdı. Sadece kıyafetleri tamamlamayan, başlı başına kombinasyon yaratabilen, 2013 modasına uygun göz alıcı aksesuarlar yarın www.tchibo.com.tr, tüm Tchibo mağazaları ve telefonla sipariş hattında

tchibodan-buyuleyici-aksesuarlar

“Büyüleyici Aksesuarlar” temasında stil sahibi olmaya önem verenlere yönelik hazırlanmış takılar, iç çamaşırları ve kozmetik ürünler yer alıyor. Bu ürünler arasında ışığı tutma özelliğine sahip bol parıltılı Tahiti ve tatlı su incileri, altın ve gümüşle buluşuyor.

Bir tarafı siyah, diğer tarafı beyaz zirkonla işlenmiş, çift taraflı kullanılabilen, zinciri ayarlanabilir 925 ayar gümüş kolye ile yine zirkonla süslenen ön kısmı modaya uygun üç farklı renk seçeneğine sahip gümüş küpeler bu temanın en ilgi çeken takıları.

Bu özel takıları pratik bir şekilde saklama olanağı sağlayan takı ağacının ayakları ise mobilyalara zarar vermeyen silikondan yapılmış. Bu özel takıların yanı sıra; çekici iç çamaşırları ve geniş renk yelpazesine sahip kozmetik ürünler de “Büyüleyici Aksesuarlar” temasında dikkat çekiyor.

Tchibo’dan sürprizlerle dolu yeni bir yıl daha!
Yarın (12 Aralık) “Büyüleyici Aksesuarlar” temasıyla birbirinden şık takılar sunan Tchibo; aynı zamanda sürprizlerle dolu bir yıla daha imzasını atıyor. Her 100 TL ve üzeri alışverişte Tchibo’nun “Büyük Yılbaşı Çekilişi”ne katılım hakkının tanındığı yarışmada üç adet, çift kişilik, Akdeniz ve Adriyatik gemi seyahati, 10 adet iPad3 ve 20 adet Cafissimo Classic kahve makinesi hediyeleri Tchibo tutkunlarını bekliyor.

1 Aralık - 31 Aralık günleri arasında yapılan alışverişleri kapsayan çekiliş fırsatı tüm Tchibo mağazalarında ve www.tchibo.com.tr alışverişlerinde geçerli olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri