Tchibo’dan harekete davet

26 Mart 2013 Salı

Tchibo’nun her hafta değişen temalarında sıra yaklaşan mevsimle birlikte herkesin hayali olan “fit” görünüme geldi. Sağlıklı yaşamın vazgeçilmez parçası olan spor aktiviteleri için giysilerinden her çeşit spor aksesuarına uzanan ürünler “Haydi Spora” temasında yer alıyor

tchibodan-harekete-davet

Tchibo’nun yarın (27 Mart) tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattından satışa sunulacak “Haydi Spora” teması spor aletleri ve aksesuarlarından, ağırlıklara; nabız ölçerden adım sayara uzanan koleksiyonuyla her yaştan Tchibo severi harekete çağırıyor.

Yan ve arka kısmı dengeli bir beden ısısı için gözenekli fonksiyonel tişörtlerin, çevre dostu ecorepel malzemesi sayesinde su geçirmeyen ve kir tutmayan erkek koşu pantolonlarının yanı sıra; spor dolapları ve kıyafet değiştirme dolapları için ideal ölçülerde tasarlanmış spor çantalarının ve vücudun üst kısmını çalıştırarak genel performans sağlayan power twister mini aletinin yer aldığı “Haydi Spora” koleksiyonu fit ve sağlıklı bir vücut için bütün imkânları sağlıyor.

Tchibo’nun yeni temasında hareket var!
Tchibo yarın başlayacak “Haydi Spora” temasında spor yaparken konfor sağlayan spor ayakkabılar, klima-tec tişörtler, farklı tasarımlardaki eşofman altları, spor sütyenleri ve değişik spor aletleriyle tüm Tchibo severlere spor yapmaları için gerekli ekipmanları sağlıyor.

Power twister ürünü alanlara MP3 çaların hediye edildiği temada; 27 Mart - 2 Nisan arasında 4 ürün alana 3 ürün fiyat ödemesi uygulanacak. Haftanın kahve promosyonunda ise 500 gram çekirdek Espresso Milano alan kişilere ikincisi yüzde 50 indirimli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri