Tchibo’dan kış modası

21 Kasım 2013 Perşembe

Tchibo, 27 Kasım’da tüm Tchibo mağazaları, Tchibo.com.tr ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattından satışa çıkaracağı “Kayak Keyfi ve Kış Modası” temasıyla kayağa ve kışa dair tüm ihtiyaçlara cevap veriyor

tchibodan-kis-modasi

Kışa özel ürünler Tchibo’da. “Kayak Keyfi ve Kış Modası” temasında sunduğu ürünleriyle yaklaşan kışı karşılayan Tchibo, tüm aile fertlerine sıcak bir kış vadediyor.

Sıcak tutan ek kısımlı içliklerin, hava geçiren, su ve rüzgâr geçirmeyen özelliğiyle korumalı kayak pantolon ve montlarının yanı sıra, snowboard severlere özel tasarlanmış snowboard montlarının, UV ışınlarına ve soğuğa dayanıklı kayak ve snowboard kask ve gözlüklerinin yer aldığı tema, kayak keyfinin güzel geçmesini amaçlıyor.

“Kayak Keyfi ve Kış Modası” tema ürünleri arasında bulunan, birlikte giyildiğinde kayak montu olarak kullanılabilen, hafif, çıkartılabilir, su geçirmez ve kar korumalı 3’ü 1 arada softshell kayak montları, kayak severlerin olduğu kadar kışın dışarıda gezmeyi sevenler içinde sıcak bir rahatlık sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri