Tchibo’dan mutfaklar için sağlıklı çözümler

21 Mayıs 2013 Salı

Her hafta değişen temalarıyla hayata dair pratik çözümler sunan Tchibo’nun “Yiyecekleriniz Taze Kalsın” teması ofiste, evde veya dışarıda yiyecekleri sağlıklı şekilde koruyacak ürünler sunuyor. Taze tutma ve dondurma, depolama, yanınıza alma ve hazırlama olarak farklı ihtiyaçlara yanıt veren ürünler yarın Tchibo.com.tr, 444 28 26 telefonla sipariş hattı ve tüm Tchibo mağazalarında satışa çıkacak

tchibodan-mutfaklar-icin-saglikli-cozumler

Yiyecek gruplarına özel olarak çeşitli boyutlarda tasarlanan saklama kaplarından dondurma kalıplarına, çok amaçlı pişiriciden sıcak tutma kabına çeşitli ürünlerin yer aldığı “Yiyecekleriniz Taze Kalsın” teması mutfaklarda gıdaları sağlıklı saklama imkanı sunuyor. Temanın taze tutma ve dondurma kategorisindeki ürünleri arasında yer alan peynir saklama kutusu kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti olan peynirin kokusunu kilit altında tutarken aynı zamanda daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.

Mutfaklarında yer açmak isteyenler için yiyeceklerin depolanmasını kolaylaştıran ölçekli saklama kabı setleri kullanılmadıkları zamanlarda iç içe konularak yer kaplamıyor. Pikniğe ya da iş yerine kolayca yemek götürebilmek için temada yer alan yemek kutuları hava geçirmeyen kapakları ve sıkıştırma sapıyla hem rahat hem de sağlıklı bir taşıma sunuyor. Tencere, buğulama kabı, yüksek kapak, düz kapak ve vakumlu kapaktan oluşan çok amaçlı pişirme setinde yer alan parçaların kombinasyonuna göre buharda pişirmek, buğulamak, pişirmek, ısıtmak, tatlı pişirmek, servis etmek ve hatta dondurmak mümkün.

Tchibo severler için birbirinden özel fırsatlar
15 – 31 Mayıs günleri arasında telefonla sipariş hattından yapılan alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanma imkanı bulacak Tchibo severleri “Yiyecekleriniz Taze Kalsın” temasına özel indirimler de bekliyor. Bıçak standı ve bıçak seti ya da 2 adet kap ve 3 adet kapı ürünlerini birlikte alanlar ikili ürünlere daha uygun fiyata sahip olacak.

Temadan çok amaçlı pişirici alanlara Tchibo’nun kahve deneyimi sunan Cafissimo makineleri yüzde 50 indirimli olacak. Tchibo.com.tr üzerinden verilecek olan tema siparişlerinde sepete atılan Fırsat Reyonu ürünlerine anında yüzde 20 indirim uygulanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri