Tchibo’dan okula hazırlık teması

03 Eylül 2012 Pazartesi

Tchibo’nun 5 Eylül’de başlayacak “Okula Hazırız” teması, okul alışverişinde renkli ve yaratıcı seçenekler sunuyor. Ergonomik tasarımlı kalem, kalemtıraş ve silgilerin yanı sıra oyun hamuru ve baskı süngeri gibi yaratıcılığı geliştiren ürünler telefonla sipariş hattı, web sitesi ve tüm Tchibo mağazalarında satışa çıkıyor

tchibodan-okula-hazirlik-temasi

Tchibo, 5 Eylül’de “Okula Hazırız” temasıyla okula başlayacak öğrencilere rengarenk ve farklı seçenekler sunuyor. Sulu boyalardan rengarenk kalemtıraşlara kadar geniş ürün yelpazesine sahip temada yer alan ürünler aynı zamanda öğrencilerin rahatlığını ve güvenliğini de ön planda tutuyor.

Tema ürünleri arasında karanlıkta fark edilmeyi sağlayan reflektörlü bantları olan çanta aynı zamanda ergonomik sırt ve bel desteklerine sahip... Ergonomik çantanın dolgulu omuz askıları omurgaya binen yükü hafifletirken özel tasarımı da defter ve kitapların köşelerinin kıvrılmasını önlüyor. Temada yer alan suluboya suluğu ise boya fırçasının güvenli bir biçimde korunmasını sağlayan kıvrımlı kenarlarıyla etrafa su damlalarının sıçrama riskini en aza indirgiyor.

Temel kırtasiye ürünlerinin yanı sıra şövale, baskı süngeri ve oyun hamuru gibi hayal gücünü geliştiren pek çok seçeneğin olduğu “Okula Hazırız” temasında ayrıca çorap, polar boxer ve pantolon gibi tekstil ürünleri de bulunuyor. Temada yer alan  ürünlere 5 Eylül itibarıyla tüm Tchibo mağazaları, www.tchibo.com.tr ve 444 2 826 numaralı sipariş hattından ulaşılabilir. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri