Tchibo’dan ‘rahat’ tema

17 Eylül 2012 Pazartesi

Sonbaharla birlikte serinleyen gecelere rahatlık ve şıklık katan Tchibo’nun “Rahat ve Feminen” teması 19 Eylül’de satışa sunuluyor. Tchibo’nun yeni temasında deliksiz bir uyku keyfi için rahat ve sıcak tutan pijamaların yanı sıra kadınların feminenliğini de yansıtan ürünler göze çarpıyor

tchibodan-rahat-tema

Tchibo’nun her hafta değişen temalarında 19 Eylül’den itibaren “Rahat ve Feminen” ürünleri içeren sonbahar koleksiyonu yerini alıyor. Yumuşak kumaştan üretilen cilt dostu pijamalar, içeriğindeki elastan sayesinde Tchibo severlere giyim konforu sunuyor.

“Rahat ve Feminen” temasında kadınlar için hazırlanan değişik renk ve modellerdeki pijamaların yanı sıra erkekler ve çocuklar da unutulmamış. Çocukların seveceği motiflerle süslenmiş, yumuşak ve sıcak tutan modeller lastikli belleri, yaka ve ayak bileğindeki büzgülerle çocukların olduğu kadar anne babalarının da içlerini rahat ettiriyor.

Sonbahar zarafeti feminen çizgilerle Tchibo’da
Tchibo’nun deliksiz bir uyku konforu için ışıktan rahatsız olanlara uyku maskesi gibi aksesuarların da düşünüldüğü “Rahat ve Feminen” teması; farklı vücut şekillerine göre tasarlanan, özel örgüsü sayesinde vücut şeklini alan ve kıyafetler üzerinde iz yapmayan “Body Forming” ürünlerini de tüketicilerine sunuyor.

Balenli, toparlayıcı sutyenler ve dantelli iç çamaşırlarının yer aldığı yeni tema 19 Eylül’de www.tchibo.com.tr, 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattı ve tüm Tchibo mağazalarında avantajlı fiyatlarıyla satışta. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri