Tchibo’dan serinleten öneriler

23 Temmuz 2013 Salı

Her hafta değişen temalarıyla yeni bir dünya sunan Tchibo, “Yazı Lezzetlendirin” temasında sıcak yaz günlerini serinletecek ürünlere yer veriyor. Evde dondurma ve meyve suyu gibi serin lezzetler hazırlamak için renkli ürünlerin yer aldığı tema tüm Tchibo mağazaları, Tchibo.com.tr ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında satışa sunulacak

tchibodan-serinleten-oneriler

“Yazı Lezzetlendirin” teması yarından (24 Temmuz) itibaren yaratıcı ürünleriyle satışta olacak. Hızlı dondurma hazırlayıcıdan soğutucu sürahiye kadar farklı ürünlerin yer aldığı temada sıcak havaların vazgeçilmez lezzetleri olan dondurma ve meyve sularını evde hazırlama imkanı sunacak.

Temada yer alan ürünler arasında bulunan ve tarif kitapçığıyla birlikte satılan hızlı dondurma hazırlayıcı, 7-10 dakikada meyve suyu, süt veya yoğurttan lezzetli dondurmalar yapılmasına imkan veriyor.

Soğutma çubukları sayesinde, içecekleri uzun süre soğuk tutarken, içecekleri sulandırmayan soğutucu sürahi, 2,9 litrelik dolum kapasitesiyle tüm aileye yetecek kadar meyve suyunu aynı anda soğuk tutuyor. Piknikte ve deniz kenarında gıdaların soğuk kalmasını sağlayan soğutma torbalı çanta da temada yer alan ürünler arasında bulunuyor.

Ücretsiz kargo fırsatı
Sıcak havalarda dışarı çıkmadan alışveriş yapmak isteyen Tchibo severlere yarın itibarıyla Tchibo.com.tr ve telefonla sipariş hattı 444 28 26’dan yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı sunuluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri