Tchibo’dan sonbahara özel tema

01 Ekim 2012 Pazartesi

Tchibo, 3 Ekim’de başlayacak “Sonbahar Trendi” teması ile sonbaharda ihtiyaç duyulacak tüm ürünleri 2012 trendlerine uygun olarak sunuyor. Tchibo sonbahar koleksiyonu, farklı beğenilere cevap veren çeşitli modellerdeki hırkalardan bu yılın modası çizmelere uzanıyor

tchibodan-sonbahara-ozel-tema

Tchibo, 3 Ekim’de başlayacak yeni temasını sonbahara ayırdı. Tüm ürünlerin birbiriyle kullanılabileceği koleksiyonda her gardırobun ihtiyacı kot pantolonlar, farklı model seçenekleriyle montlar ve sıcak tutan kazaklar yer alıyor.

Trendleri yansıtan hırkalar, yumuşak örgü elbiseler ve pantolonlar 3 Ekim’den itibaren www.tchibo.com.tr, 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattı ve tüm Tchibo mağazalarında uygun fiyatlarıyla satışa çıkıyor.

Sonbahar şıklığınızı takılarınızla tamamlayın
Tchibo’nun “Sonbahar Trendi” temasında kıyafetlerin yanı sıra kadınların şıklığını tamamlayacak aksesuarlar da yer alıyor. Tatlı su incilerinin gümüş öğelerle zenginleştirildiği zarif takı koleksiyonu ile bu sonbaharda şık olmak Tchibo ile kolaylaşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri