Tchibo’dan “Tatlı Sürprizler”

05 Mart 2013 Salı

Her hafta değişen temalarıyla hayata dair pratik çözümler sunan Tchibo’nun en tatlı teması 6 Mart’ta tüm Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında satışa çıkıyor

tchibodan-tatli-surprizler

Tchibo’nun her hafta değişen yepyeni ve pratik ürünlerinde sıra “Tatlı Sürprizler”e geldi. Özenle hazırlanan tatlıların tadını damakta bırakacak “Tatlı Sürprizler” temasında; çeşitli kek ve pasta kalıplarından, pişirme yardımcılarına; ayaklı pasta tabaklarından, saklama kaplarına uzanan zengin bir koleksiyon yer alıyor.

Yapışmaz kaplamalı ve kolay temizlenen lolipop kek makinesi; yanında gelen tarif kitapçığı ile farklı lezzetlerin kapısını açarken kontrol lambalı ve ısıya karşı korumalı olma özelliğiyle mutfaklarda istenmeyen kazaları da önlüyor. Esnek, dayanıklı, yapışmaz ve tepsisiz de kullanılabilen 4’lü silikon kek kalıpları da Tchibo’nun müşterilerine sunduğu ürünlerden biri. Silikon kek kalıplarının yanı sıra; kalıp, taşıma ve saklama kutusunu bir arada sunan taşınabilir kek kalıbı da “Tatlı Sürprizler” temasında tarif kitapçığıyla birlikte yer alıyor.

Tchibo’nun sürprizleri hem tatlı hem süslü
Tchibo’nun yarın (6 Mart) başlayacak “Tatlı Sürprizler” temasında tatlıları renkli ve güzel bir biçimde süslemek için setler de yer alıyor. Makaron yapmak isteyenlerin de kolayca kullanabileceği nitelikteki setlerle kek ve kurabiyeleri olduğu kadar mini kek veya muffinleri süslemek mümkün.

Haftanın kahve promosyonlarında; geçtiğimiz yılsonu raflardaki yerini alan Tchibo Türk kahvesi, tüm Tchibo mağazalarında yüzde 25 indirimli olarak satışa sunuluyor. Tema süresince büyük boy tart kalıbı ve 4 adet mini tart kalıbını birlikte alan Tchibo severler 45,90 TL yerine 39,95 TL ödeyecekler. Tema süresince yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde Cafissimo kahve makinelerinde yüzde 20 indirim uygulanıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri