Tchibo’dan yaratıcı fikirler

12 Mart 2013 Salı

Tchibo, yarın başlayacak “Yaratıcı Fikirler” teması ile tüm Tchibo severlerin içindeki yaratıcı ruhu ortaya çıkarıyor. Boya setlerinden laminasyon cihazına, kumaş süsleme ürünlerinden pratik elişi aletlerine uzanan geniş koleksiyon yarın tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında

tchibodan-yaratici-fikirler

Herkesin içinde bir yaratıcılık olduğundan yola çıkan Tchibo, yarın (13 Mart) başlayacak temasını da tamamen yaratıcılık üzerine kuruyor. Kağıtlarda birbirinden farklı figürler ortaya çıkaran kağıt işleri, heyecanlarını yaptıkları işe yansıtan çocuklara yönelik yaratıcılık ve eğlenceli el işlerinin yanı sıra kumaş süsleme ve değişik mobilya tasarımlarının yer aldığı “Yaratıcı Fikirler” teması Tchibo müşterilerine pratik ve eğlenceli çözümler sunuyor. 

Çocukların yaratıcılıklarını rahatça sergilemeleri için giysileri boya lekelerine karşı koruyan boyama önlüğünü ve yüzeyleri ve zemini kire karşı koruyan boyama ve el işi altlığı da temada yer alıyor.

Yaratıcılığınızı üzerinizde taşıyın
Tchibo’nun “Yaratıcı Fikirler” temasında yer alan 3’lü takı pensesi seti ile birbirinden farklı ve özgün takılar tasarlamak da mümkün. Rengarenk bileklikler, kolyeler ve küpeler yapmak için rahat ve kolay kullanımlı set kenar kesici, kesme fonksiyonlu yuvarlak pense ve düz penseden oluşuyor.

Yaklaşan bahar mevsiminde hemen herkesin bahar temizliği telaşına girmek üzere olduğu şu günlerde, temizliğe dair tüm yardımcı ürünlerin de yer aldığı Tchibo’da, tema promosyonu boyama önlüğü ve el işi altlığı 34,95 TL’den satışa sunuluyor. Kahve promosyonunda da 13 Mart haftası sırayı 100 gram Gold çözünebilir hazır kahve aldı. 15,67 TL’den satışa çıkan Gold kahve tüm Tchibo satış noktalarında. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri