Tchibo’dan yeni yıl teması

04 Aralık 2012 Salı

Tchibo’nun yarın başlayacak “Yeni Yıla Hazırlık” teması yaklaşan yeni yıl için ev aksesuarlarından, iç çamaşırlarına, oyuncaklardan yeni yıl süslemelerine uzanan geniş koleksiyonuyla evlerde renkli ve sıcak ortamlar yaratacak ürünler sunuyor

tchibodan-yeni-yil-temasi

Yarından (5 Aralık) itibaren tchibo.com.tr, 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattı ve tüm Tchibo mağazalarında satışa çıkacak “Yeni Yıla Hazırlık” teması tüm Tchibo tutkunlarına neşeli bir yeni yıl dönemi vadediyor.

Temada yer alan yılbaşı süslerinden Rattan Çam Ağacı, iç kısmına monte edilen LED ışık zinciri ve koyu kahverengi rattan işleme üzerine, eskitme metal malzemeden yapısıyla salonlara şıklık katıyor. Zemine zarar vermeyen şeffaf ayaklığı ve suya karşı korumalı yapısıyla hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabiliyor.

Yetişkinlere atıştırmalıklar, çocuklara oyuncak
Yetişkinler ve çocuklar için yumuşak dokularıyla pijama ve iç çamaşırlarının bulunduğu temada yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi atıştırmalık kurabiyeler için çeşitli biçimlerde kalıplar içeren Şekilli Kurabiye Kalıbı Seti de bulunuyor.

Çocuklara özel ürünlerin de yer aldığı temada ahşap malzemeden üretilen oyuncaklar hem sağlıklı hem de neşeli bir yılbaşı imkanı sağlıyor. Ahşap Tren kapsamlı aksesuarları sayesinde farklı kurulum alternatifleri sunarken, Ahşap Oyun Evi çocukların hayal gücünün ve konuşma yetisinin gelişmesinde yardımcı oluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri