Tchibo'nun Yeni Teması: Temizlikte Uzay Çağı

30 Eylül 2008 Salı

Tchibo, 1 Ekim 2008 tarihinde, Temizlikte Uzay Çağı teması ile sizlere, pırıl pırıl ortamlar yaratırken en büyük yardımcınız olacak ürünlerini sunuyor.

tchibonun-yeni-temasi-temizlikte-uzay-cagi
Temizlikte Uzay Çağı temasında, evinizi temizlerken size pratik yöntemler sunacak ve zaman kazandıracak ürünler bulacaksınız. Vakumlu saklama torbası, toz alma eldiveni, elektrikli el süpürgesi ve çok amaçlı paspas tema ürünlerinden bazıları. Kullanımı kolay bu ürünler sayesinde evinizi temizlerken daha az yorulacak, temizlikte teknolojiden faydalanacaksınız. Hayatınızdan hijyeni eksik etmemek, sağlıklı ortamlar yaratmak, aynı zamanda kendinize de zaman ayırmak için bu temanın ürünlerini denemelisiniz. Temizlik yapmayı keyifli hale getirmenizi sağlayacak Temizlikte Uzay Çağı ürünlerini görmek isteyen herkesi, Tchibo satış noktalarına bekliyoruz! Yeni temanın bulunduğu kataloğu, yandaki resime sağ tıklayıp, hedefi farklı kaydet diyerek bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri