Tchibo’yla bahçelere bahar geldi

02 Nisan 2013 Salı

Yaklaşan bahar mevsimiyle birlikte, yaşamlar da dışarıya taşınıyor. Tchibo’nun yarın başlayacak “Bahçe Keyfi” teması herkesin özlemle beklediği bahçe ve balkon keyfine renk katıyor

tchiboyla-bahcelere-bahar-geldi

Her hafta değişen temalarıyla birbirinden farklı ve pratik ürünlerle müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran Tchibo, yarın (3 Nisan) başlayacak “Bahçe Keyfi” temasıyla ısınan havanın keyfini her ortamda çıkarmaya yardımcı olacak ürünler sunuyor. Bahçe işleri, bahçe aydınlatması, balkon ve bahçe mobilyalarından oluşan zengin ürün yelpazesi yarından itibaren tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında.

Yüksekliği sayesinde sırtı ve dizleri yormadan kolay bir duruş sağlayan fonksiyonel ekim masasından,  teflon kaplaması sayesinde kolay kesme işlemi sağlayan ikili bahçe makası setine; iç ve dış mekan kullanımına uygun değişik renklerdeki armut minderlerden, isteğe göre otomatik renk değiştirebilir özellikli led ışıklı sehpaya uzanan “Bahçe Keyfi” temasında her ebatta balkona kolayca asılabilen ikili saksı setleri ve uzun vadeli ve dozajlı sulama imkanı sunan iki adet sulama topu da mevcut.

Tchibo baharınıza keyif katıyor
Tchibo’nun yarın başlayacak “Bahar Keyfi” temasında kaliteli akasya ahşabından üretilmiş bahçe mobilyası seti de yer alıyor. Yaşam ve rahatlama alanı olarak adlandırılan bahçelerde çocukları da atlamayan Tchibo, ladin ahşaptan üretilen çocuk kum havuzu ve tenteli çocuk piknik masasıyla tüm aile fertlerine dört dörtlük bir bahar keyfi sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri