Tchibo’yla güzel ve mutlu uyanmak

04 Mart 2014 Salı

Tchibo, yarın itibarıyla tüm Tchibo mağazalarından, Tchibo.com.tr’den ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattından satışa sunacağı “Güzel ve Mutlu Uyanmak İçin” temasıyla, herkese renkli rüyalar, mutlu sabahlar vadediyor

tchiboyla-guzel-ve-mutlu-uyanmak

Özellikle mevsim dönüşlerinde, uykuya doyamadığımız bu günlerde tatlı bir gülümsemeyle güne başlamaktan daha güzel ne olabilir? Tchibo, “Güzel ve Mutlu Uyanmak İçin” temasıyla bu dileğini yerine getirmek isteyenler için tüm detayları düşünmüş.

Yatak odası ürünlerinden modern desen ve renklerdeki nevresimlere; dekoratif aksesuarlardan hayallerdeki mobilyalara uzanan geniş koleksiyon, yarın (5 Mart) itibarıyla satışta. Etrafı komple kumaş perdeli, ön kısmı askılı perdeli kıyafet dolabı, yatak odalarında nostaljik dokunuşlar tercih edenler için şıklık sağlıyor. Fon desenleri yapışkanlı bantlarla sabitlenen, duvar montajı için metal delikli kalp şeklinde dekoratif duvar rafı, bulunduğu alanı canlandırmak için birebir.

Tatlı rüyaların doğru seçimi Tchibo’da
Herkesin farklı tercihinin olduğu nevresim konusuna Tchibo “Güzel ve Mutlu Uyanmak İçin” temasıyla dört dörtlük hazırlanmış. Mikrofiber, saten, pamuk karışımlı, perkal ve keten-pamuk nevresim takımlarından başka, gofre nevresim takımlarının ve arzu edilen sertliğe göre yastık alternatiflerinin yer aldığı tema; tatlı rüyaların adresini sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri