Tefal, annelere özel fırsatlar sunuyor

02 Mayıs 2014 Cuma

Tefal, Anneler Günü’ne özel her ürün gamına büyük oranda indirimler ve fırsatlar sağlıyor. Başta Tefal blender, ütü, tava ve tencere olmak üzere diğer tüm ürünler annesini sevindirmek isteyenlere büyük fırsatlarla geliyor. Annesine en güzel hediyeyi almak isteyenlere Tefal teknolojisi ve kalitesini sunuyor

tefal-annelere-ozel-firsatlar-sunuyor

Tefal, Anneler Günü’nde annelerin evde en çok ihtiyaç duyduğu küçük ev aletlerinde inanılmaz fırsatlar sunuyor. En uygun fiyatlar Tefal’in sağlamlık ve kalitesiyle buluşuyor. Anneler Günü’ne özel bu kampanyada Smart ActivFlow blender, Ultimate Anti-Calc ütü, tava, tencere ve birçok ürün yer alıyor.

Ultimate Anti-Calc ütü, her annenin yaşadığı kireç sorununa en akılcı çözümü getiriyor. Ütülerin zamanla taban gözeneklerinin tıkanmasına yol açan ve bu nedenle performansını yitirmesine neden olan kireç Ultimate Anti-Calc ütülerde artık dert olmaktan çıkıyor. “Kireç Avcısı” sayesinde kireç bir haznede toplanıyor. Annenizin kireçten kurtulmak için tek yapması gereken ise “Kireç Avcısı”nı tek bir hareketle çıkartıp, akan su altında temizleyerek ütüye geri takmak.

Smart ActivFlow blender, hem düz hem de kavisli eşsiz 4 bıçak teknolojisiyle topak parçalama mükemmelliğini ve etkili karıştırma özelliğini harmanlıyor. Smart ActivFlow dışa kıvrılan 2 adet kavisli ve 2 adet düz dişli bıçağı sayesinde dört dörtlük performans sunuyor. Kavisli bıçaklar topakları mükemmel biçimde parçalarken, düz olanlar üstün karıştırma sağlıyor.

Özellikle çocuklarına topaksız çorba içirmeye özen gösteren annelerin gözdesi olan Smart ActivFlow, lezzetli yiyeceklerin yanında onlara zamanını armağan ediyor. Annelerin yıllarca ellerinden düşürmediği Tefal’in özel yapışmaz kaplama ve seramik tava/tencereleri aşınmalara karşı dayanıklılık sunuyor. Isının eşit yayılmasını sağlayan indüksiyon taban yemekleri en mükemmel şekilde pişiriyor. Tefal’e özgü termospot teknolojisi ise gıdalar pişirilmek için ideal ısıya geldiğinde haber veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri