Tefal ile mutfakta babalar için yer açın

12 Haziran 2014 Perşembe

Barbekü keyfini evde yaşamak isteyenler için tasarlanan Tefal Optigrill, eti istenilen seviyede pişirme özelliği ile babaları da mutfakta usta bir şefe dönüştürüyor. Göstergenin değişen rengi ve sesli uyarı sistemi ile etin pişme kıvamının kolay anlaşılmasını sağlayan Optigrill, bu özelliği ile rakiplerinden sıyrılıyor

tefal-ile-mutfakta-babalar-icin-yer-acin

Kullanım kolaylığı ve profesyonel pişirme teknikleri ile tasarlanan Tefal’in akıllı ürünü, Babalar Günü için de çok özel bir hediye alternatifi.

Aşçılığı daha kolay ve pratik hale getiren çözümleriyle mutfaklarda devrim yaratan Tefal’in yeni ürünü Optigrill, gurme lezzetleri barbekü tadında evinize taşıyor. Farklı yiyecekler için tasarlanan 6 farklı pişirme özelliği sayesinde Optigrill, tüm ezberleri bozacak.

Rakiplerinden ışıklı ve sesli gösterge sistemi ile ayrılan akıllı cihaz, eti az pişmişten iyi pişmişe farklı pişirme seviyelerinde pişirebilme özelliğine sahip. Cihazda yer alan otomatik gıda kalınlık sensörü sayesinde burger, kırmızı et, sandviç, balık, tavuk, sucuk ve sebzeler tam kıvamında pişiyor. Gurme lezzetlerin de lezzetlerin yer aldığı yemek tarifi kitabı ile sunulan Optigrill, babanız için çok özel bir hediye alternatifi oluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri