Tefal ile ramazan ayı rengarenk

17 Haziran 2014 Salı

Tefal, doğanın renklerini bulusturan ‘Ceramic Colors’ serisi ve dünyada ilk kez kullanılan Thermo-spot teknolojisi ile ramazan sofralarınıza misafir oluyor

tefal-ile-ramazan-ayi-rengarenk

Dünyanın tava tenceredeki öncü firmalarından Tefal, sağlık ve kaliteden vazgeçmeden sevdikleriniz için yemek yapmayı eğlenceli hale getiren renkli ‘Ceramic Colors’ serisini sunuyor. Bu seride bir ilki daha gerçekleştiren Tefal, ilk defa seramik tavalarla Thermo-spot teknolojisini bir arada kullanıyor.

Tüketicisine sunduğu her üründe önce ‘sağlık ve kullanıcı dostu tasarım’ diyen Tefal, tüm bu özellikleriyle doğanın renklerini bir araya getirdi. Pembe, mavi ve yeşil renk seçenekleriyle ramazan coşkusunu mutfaklara taşıyan Tefal, ‘Ceramic Colors’ serisinde 8 farklı tencere-tava seçeneği sunuyor.

Özel seramik kaplamaları ve seramikte dünyada ilk kez kullanılan benzersiz Thermo-spot teknolojisi ile dikkat çeken renkli tasarımlar, 20 ile 28 cm arasında değişen boyutları ve 84,90 TL ile 129,90 TL arasında değişen fiyatlarıyla Ramazan sofralarını şenlendirmek için raflardaki yerini aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri