Tefal’den hızlı ve lezzetli çay demleme uzmanı

05 Nisan 2013 Cuma

Tefal, hız ve lezzeti mükemmel şekilde birleştiren Tefal Tea Expert Çay Makinesi ile sabahları kahvaltıya vakit ayıramayanlar için çok pratik bir çözüm sunuyor. Paslanmaz çelik gövdesi ve 1,8 litrelik haznesiyle su ısıtıcısı olarak da kullanılabilen Tefal Tea Expert, günün her saatinde mutfaktaki yardımcınız olacak

tefalden-hizli-ve-lezzetli-cay-demleme-uzmani

Tefal Tea Expert Çay Makinesi, üstün Tefal teknolojisiyle fark yaratıyor. Bin 650 W gücüyle çok hızlı su ısıtma performansına ulaşan Tefal Tea Expert Çay Makinesi, 1,8 litrelik geniş bir hazneye sahip. Paslanmaz çelik gövdesiyle uzun ömürlü olan Tefal Tea Expert’i sadece su ısıtmak amacıyla da kullanmak mümkün.

Tefal Tea Expert’in cam ve paslanmaz çelik olmak üzere iki ayrı demlik seçeneği bulunuyor. Tefal Tea Expert, gizli rezistans ve 360 derece dönebilir tabanıyla küçük alanlarda bile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Tefal Tea Expert Çay Makinesi, sabahları kahvaltıya vakit ayıramayanlara pratik bir çözüm sunarken, farklı kullanım özellikleriyle gün boyu mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya hazır.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri