Tekin Acar Cosmetics, Perakende.org ailesine katıldı

18 Temmuz 2012 Çarşamba

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Kozmetik sektörünün önemli isimlerinden Tekin Acar Cosmetics, Perakende.org ailesine katıldı

tekin-acar-cosmetics-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.org'un yeni üyesi, Tekin Acar Cosmetics oldu. Türkiye selektif kozmetik sektörünün öncü ve pazar lideri markası Tekin Acar Cosmetics, sektöre sesini Perakende.org'dan duyuracak.

Tekin Acar Cosmetics, 1979 yılında Ankara Kızılay Onur Çarşısı'nda, 16 metrekarelik mağazanın bir bölümünde parfüm ticareti yapmak üzere kuruldu ve 2008 yılında Turkven Private Equity'nin üyesi haline geldi. Tekin Acar Cosmetics, kendine değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı bir yer. 1979 yılından günümüze Türkiye'yi yenilikçi markalarla buluşturan, Türkiye'de o marka yok cümlelerinin tarihe karışmasına neden olan ve aranılan pek çok ürünün Avrupa'yla aynı fiyatlarla bulunabileceği bir marka. Tekin Acar Cosmetics mağazalarında, uzman ve güler yüzlü danışmanlardan yardım alabilir, yeni, trendy ürünleri bulup dileğiniz ürüne dilediğiniz gibi dokunabilir, isterseniz ürünleri deneyebilirsiniz. Herhangi bir şey satın almasanız da kızgın ifadelerle karşılaşmazsınız.

Tekin Acar Cosmetics yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir marka. Size özel bakım ve makyaj uygulamaları, trendleri takip eden eğitimli danışmanları, Beauty Club Card sürprizleri ve puan avantajları ile size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır. Tekin Acar Cosmetics, ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri