Tekin Acar Cosmetics’in yeni şubesi Primemall Antakya’da

30 Mart 2016 Çarşamba

Türkiye genelindeki mağazalaşma atağına büyük bir hızla devam eden Tekin Acar Cosmetics, 76’ncı mağazasını Antakya Primemall’da açtı

tekin-acar-cosmeticsin-yeni-subesi-primemall-antakyada

Antakya’daki ikinci mağazasını Primemall Antakya’da açan Tekin Acar Cosmetics, cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına kadar dünyaca ünlü markların birbirinden renkli ürünlerini açılışa özel hediyeler ve indirim fırsatları ile sunuyor.


Tekin Acar Cosmetics Exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimli personeli, her mağazada özgür ve güvenli alışveriş imkânı sunan ürün bilgi monitörleriyle, kozmetik tutkunlarına birçok ayrıcalık sağlıyor.


Tekin Acar Cosmetics, kendine değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı yeni mağazasını Primemall Antakya ile devam ettiriyor. Türkiye'de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics önümüzdeki aylarda da yeni illerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırarak liderliğini korumaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri