Tekin Acar Cosmetics’ten Beauty Club Card

24 Eylül 2012 Pazartesi

Size özel davetler, hediyeler ve kampanyalarla dopdolu bir dünya. Her alışverişinizde, indirim ya da hediyeye çevirebileceğiniz Tekin Acar Beauty Club Card puanları ve çok daha fazlası

tekin-acar-cosmeticsten-beauty-club-card

Sahip olduğunuz andan itibaren size özel fırsat ve kampanyalardan yararlanma imkânı veren, alışverişlerinizi daha keyifli ve özel bir hale getiren Tekin Acar Cosmetics Beauty Club Card’ınız ile mağaza ya da internet sitesinde yapacağınız alışverişlerde indirim, indirime dönüştürülen Beauty Club puanları ve özel Beauty Club davetiyeleri kazanabilirsiniz.

Kazanıldığı günden itibaren 12 ay süreyle geçerli olacak Beauty Club puanlarınızı isterseniz bir sonraki alışverişinizde indirime dönüştürebilir isterseniz 12 ay süreyle biriktirip toplu olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Belli dönemlerde yapılan Beauty Club çekilişlerine otomatik olarak katılmanızı sağlayacak Tekin Acar Cosmetics Beauty Club Card’ınızı alırken paylaşmış olduğunuz kişisel bilgiler ve seçtiğiniz iletişim yolu ile exclusive ürünler, yenilikler, size özel kampanya ve fırsatlardan haberdar edilirsiniz.

Beauty Club Card mneler sunuyor?
Beauty Club Card sahipleri doğum günleri, özel günler ve periyodik olarak marka ürün grubu bazında hediyeler, uygulamalar veya indirimler fırsatları sunuluyor. Beauty Club Card ile müşteriler yaptıkları her alışverişte para puan kazanabiliyor, özel gün veya kampanya dönemlerinde ise kat puan kazanma şansı yakalayabiliyorlar. 

Beauty Club Card sahipleri biriken puanları ve kendilerine sunulan özel indirimleri ile alışveriş alışkanlıklarını Tekin Acar Cosmetics mağazalarında sürdürmeye devam ediyor. Beauty Club Card sahiplerine ile satış sonrası hizmet konusunda da birebir temas kurulabiliyor. Müşteri ilişkileri temsilcileri, müşterilerle doğrudan ilgileniyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri