Darty Bursa mağazasıyla 2012 hedefini yakaladı

06 Eylül 2012 Perşembe

Darty, Türkiye’deki 29’uncu mağazasını bugün (6 Eylül) Bursa Zeno İş Merkezi’nde açtı. Açılışa özel indirimler uygulayarak tüketicilerden büyük ilgi gören Darty, Bursa mağazasıyla birlikte her yıl 5 mağaza açma hedefini yakalamış oldu

darty-bursa-magazasiyla-2012-hedefini-yakaladi

Yıl bitmeden hedefini tutturan Darty, 2012’nin sonuna kadar mağaza açma hedefini aşacağına dair sinyaller veriyor. Bu yılki 5’inci mağazasını faaliyete geçiren Darty, İstanbul dışındaki 15’inci mağazasını açarak bulunduğu şehir sayısını 11’e çıkardı.

Darty açılış nedeniyle pek çok markada indirimler sunan bir kampanya düzenledi. LED TV’den çamaşır makinesine, mini dizüstü bilgisayardan cep telefonuna kadar birçok üründe yapılan indirimler sayesinde ürünlerin bir kısmı neredeyse dakikalar içerisinde tükendi.

Bursa mağazasının açılışına ilişkin konuşan Darty yetkilileri “Bursa mağazamızla birlikte her yıl 5 yeni mağaza açma hedefimizi de tutturmuş olduk. Türkiye genelindeki büyümemizi sektör normallerinin üzerinde sürdüreceğiz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri