Electro World'de tarihi fırsatlar

14 Aralık 2012 Cuma

Electro World Türkiye, fiyatları kırarak tarihi fırsatlar sunmasıyla dikkat çekiyor. “Tarihi Fırsatı Kaçırma Sonra Pişman Olursun” diyen Electro World stoklarla sınırlı olan ve 13 – 16 Aralık günleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında Electro World Card sahiplerine TV’lerden beyaz eşyalara fotoğraf makinelerinden cep telefonlarına sıra dışı indirim fırsatları sunuyor

electro-worldde-tarihi-firsatlar

Electro World, bu birinciliğini tüketicilere sunduğu tarihi fırsatlarla pekiştiriyor. Electro World Card sahiplerine özel sunulan tarihi fırsatlar içerisinde sıra dışı indirimler dikkat çekerken uygun ödeme koşulları da büyük beğeni topluyor. 

Kampanya kapsamında Electro World mağazalarına gelenler Packard Bell Easynote_TV44-HC-606TK dizüstü bilgisayara 400 TL indirimle bin 299 TL’ye, Canon EOS 1100D fotoğraf makinesi ve 18-55 MM + 50 MM 1.8 Lens Double Kit bin TL indirimle 999 TL’ye, Samsung 37ES6100 3D LED TV’ye 500 TL indirimle bin 199 TL’ye, Samsung Galaxy Note II akıllı telefona 100 TL indirimle bin 799 TL’ye sahip olabiliyor.

16 Aralık’a kadar geçerli olan stoklarla sınırlı tarihi fırsatlara cazip ödeme kolaylıkları ile sahip olmak mümkün. World Card kullanıcılarına nakit fiyatına 10 taksit ve 3 ay taksit erteleme imkânı; CardFinans sahiplerine nakit fiyatına 10 taksit, Maximum ve Axess kullanıcılarına ise nakit fiyatına 6 taksit fırsatı Electro World mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri