Kavisli ekran teknolojisi sadece TeknoSA’da

11 Nisan 2014 Cuma

TeknoSA, tüm dünyanın merakla beklediği bir ürünü daha Türkiye’de ‘ilk kez deneyimleme ve satın alma’ şansını müşterilerine sunuyor. Samsung Curved TV, 11-20 Nisan günlerinde sadece TeknoSA mağazalarında satışta olacak

kavisli-ekran-teknolojisi-sadece-teknosada

H8000 serisinde 55’’ (140 cm) ve 65’’ (165 cm) ekran boyutlarıyla TeknoSA’nın ayrıcalıklı müşterilerinin beğenisine sunulacak olan modeller 6 bin 999 TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla geliyor. Ayrıca bu ürünü satın alan ilk 100 kişiye de 500 TL değerinde Samsung Ev Sinema Sistemleri’nde geçerli hediye çeki verilecek.

En ufak detaylar bile bu televizyonda
Samsung Curved TV, özellikle yazın başlayacak olan FIFA Dünya Kupası 2014’nın heyecanına heyecan katacak. En ufak detayların bile izlenebileceği bu televizyonlarda, kavisli ekran teknolojisi sayesinde 3 boyutlu bir görüntü izliyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Sadece TeknoSA mağazalarında deneyimlenebilecek bu ayrıcalıklı ürünün satışı da 11-20 Nisan günlerinde sadece TeknoSA mağazalarında yapılacak.

Televizyon dünyası değişiyor
Her geçen gün değişen teknolojisiyle şaşkınlık yaratan TV’ler 2014 yılı içinde de büyük bir değişime girdi. Çift ekranlardan, kavisli ekranlara ve ultra HD görüntülü teknolojilere kadar yeni birçok özelliği olan televizyonların, özellikle dünyanın en büyük futbol organizasyonu FIFA Dünya Kupası 2014 öncesinde büyük bir taleple karşılaşacağı tahmin ediliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri